Tentiniai angarai žemės ūkiui – tai puikus pasirinkimas kiekvienam ūkininkui. Neretai prireikus papildomos vietos žemės produkcijai ar pašarams, dažnas ūkininkas pradeda svarstyti apie papildomų patalpų nuomą arba naujų ūkinių priestatų statybą. Žinoma, tiek vienas, tiek kitas sprendimas reikalauja nemažai finansinių bei laiko ištekliai, kurie kartais gali būti riboti. Pastatyti ūkinius priestatus ne tik kainuos labai brangiai, tačiau ir juose sandėliuoti žemės produkciją bus galima ne taip greitai. Patalpų nuomos paieškos taip pat gali būti ne visuomet sėkmingos. Gali būti labai sunku rasti tokią vietą, į kurią būtų patogu gabenti produkciją. Ką daryti tokiais atvejais, jeigu derlius bus nuimamas po kelių savaičių, o vietos kur jo patalpinti nėra? Vienas iš racionaliausių sprendimų – tentiniai angarai žemės produkcijai. Nuo šiol žemės ūkio produkciją galėsite laikyti saugioje patalpoje, kuri ne tik yra lengvai transportuojama, bet ir greitai pastatoma. Dažnai ūkyje naudojamiems pašarams taip pat ieškoma vietos, kur juos patalpinti. Tentiniai angarai pašarams gali išspręsti visas jūsų bėdas dėl vietos trūkumo.

Mobilumas

Angarai žemės ūkiui neįpareigoja ieškoti specialios vietos. Juos galima sumontuoti bet kurioje jums patogioje vietovėje. Vienintelis reikalavimas, kad paviršius ant kurios montuojamas angaras žemės ūkiui būtų tvirtas ir lygus, kitu atveju surenkamas angaras gali ilgainiui deformuotis. Tentiniai angarai žemės produkcijai gali būti montuojami ten, kur bus patogu sandėliuoti produktus ar kitas žemės ūkiui reikalingas medžiagas. Kaip ir kiti, tentiniai angarai pašarams yra labai mobilūs, todėl ne vienas ūkininkas perka tokį angarą tam, kad galėtų susimontuoti vidurį laukų. Jeigu po 2-3 mėnesių jų nebereikia ar reikia keisti vietą, tokį angarą labai lengva transportuoti. Tuo tarpu turint stacionarų pastatą, tokių privalumų jis neturės. Dar vienas privalumas, kuris yra itin aktualus ūkininkams – tentiniai angarai sandėliavimui nereikalauja papildomo šviesos šaltinio, kuris yra būtinas stacionariam pastatui. Tentiniai angarai yra pralaidūs šviesai.

Laikas

Įsigijus surenkamą angarą, juo naudotis galėsite bemaž tuojau pat. Vienas didžiausių tentinių angarų privalumų – itin greita ir paprasta angarų statyba. Tokio tipo angarai gali būti paruošti naudojimui vos per kelias dienas.Montuojant 2-3 profesionalių montuotojų komandai, angaras gali būti surenkamas per 1-2 dienas. Esant poreikiui, lygiai taip pat greitai, gali būti ir išmontuojamas. Jeigu turite noro atlikti visus darbus savarankiškai, šį norą galėsite įgyvendinti taip pat labai lengvai. Su pristatytu angaru, kartu gausite ir lietuvišką instrukciją, kuria naudodamiesi surinksite angarą. Tiesa, atliekant darbus savarankiškai, montavimo greitis gali pailgėti dvigubai.

Kaina

Tentiniai angarai kaina tikrai neprilygsta naujo pastato statyboms. Žinoma, jo kaina gali skirtis priklausomai nuo individualių poreikiu – dydžio, formos, rėmų storio. „Euroangarai” rūpinasi savo klientais, todėl trumpesniam naudojimui, siūlo angarų nuomos paslaugas. Tai itin racionalus sprendimas tiems, kuriems reikia patalpos labai ribotam laikotarpiui. Kad ir kaip bebūtų, tentinis angaras tikrai pernelyg nesumažins jūsų finansinių resursų, tuo tarpu jūs gausite kokybišką ir ilgaamžį produktą