Svajojate užsiauginti šviežių ir ekologiškų daržovių, kuriomis galėtų visą vasarą džiaugtis Jūsų šeima? O gal ketinate pradėti naują daržininkystės verslą ar plečiate senąjį, todėl nebeįsitenkate savo mažame šiltnamyje? Surenkami surenkami šiltnamiai – tai idealus sprendimas tiek pradedantiesiems daržovių augintojams, tiek profesionalams. Nuo šiol surenkamas šiltnamis leis įgyvendinti Jūsų svajonę ir tapti tikru daržovių augintojų guru. Jeigu vis dar svarstote, kokį šiltnamį geriausia statyti jūsų sode ar ūkyje, būkite tikri – surenkami šiltnamiai bus itin praktiškas sprendimas.

Kainos

Surenkami šiltnamiai kainos atžvilgiu tikrai nesikandžioja bei reikia turėti omenyje, kad tai yra ne kas kitas, o investicija į ateitį. Be jokios abejonės, surenkami šiltnamiai tarnaus labai ilgą laiką. Šiltnamių rėmai yra gaminami iš to paties metalo, kaip ir tentinių angarų rėmai – jis yra storas, kokybiškas, patvarus ir gaminamas iš cinkuoto metalo. Vamzdžių diametras siekia net 6 cm., sienelių storis 1,8 mm. Tokio storo rėmai retai yra naudojami šiltnamiams, paprastai jie būna šiek tiek plonesni. Ant tokių rėmų gali būti dengiama poliuretaninė plėvelė arba polikarbonatą – jis yra itin patvarus ir laikys ilgiau, priešingai nei plėvelė, kuri kas kartą nudengiama atėjus žiemai. Tikra tiesa, kad sudedami šiltnamiai, kuriuose planuojate auginti daržoves ar kitus augalus, gali būti pelningo verslo pradžia, tačiau būtina turėti omenyje pagrindinį dalyką. Pirmai verslo pradžiai būtina turėti finansinį kapitalą. Surenkami surenkamas šiltnamis kaina tikrai nepranoksta kitų tipų šiltnamių, tad yra prieinama visiems, tačiau pradinio kapitalo Jums reikės nemažai kainuojančiai daržo įrangai. Surenkami šiltnamiai kainuoja labai įvairiai, o jų kaina priklauso nuo kiekvieno pirkėjo individualių poreikių. Mažesniam ūkiui gali prireikti ir mažesnių išmatavimų rėmų šiltnamio, tačiau auginantiems daržoves pardavimui – turėtų dairytis į didžiausių matmenų rėmus. Kad ir kaip būtų, surenkamas šiltnamis tikrai pernelyg nesuplonins piniginės, tačiau užtikrins aukštą kokybę.

Mobilumas

Mūsų sudedami šiltnamiai yra puikus pasirinkimas tiems, kurie trokšta patys užsiauginti sveikus ir ekologiškus produktus. Taip pat mes siūlome itin patogią galimybę užsisakyti šiltnamius internetu. Jau kitą darbo dieną, bet kuris jūsų pasirinktas surenkamas šiltnamis bus pristatytas į nurodytą vietą. Lengvai surenkamas ir mobilus dideli šiltnamiai yra tikras kompleksas, kuris jungia visą eilę privalumų. Privalu, kad lengvai surenkamam pramoniniam šiltnamiui, nebūtina ieškoti ypatingos vietos su specialiomis sąlygomis. Vienintelė sąlyga, kurios reikalauja šis statinys – lygus ir tvirtas žemės paviršius tam, kad pastatytos konstrukcijos būtų stabilios. Todėl surenkami pramoniniai šiltnamiai gali būti statomi jums patogioje vietovėje – visai šalia namų, netoli dirbamųjų laukų ar kitoje pasirinktoje vietoje.

Laikas

Nesijaudinkite, šiltnamių rėmai yra ne tik patikimi, tačiau ir labai greitai surenkami. Paprastai šiltnamiai surenkami per 1-2 dienas. Rėmų surinkimo laikas priklauso nuo to, ant kokio pagrindo šiltnamio konstrukcija bus statoma. Jeigu šiltnamiai yra montuojami į paprastą žemę, tuomet statybos bus užbaigtos per vieną dieną. Paprastai surinkimo procesas prasideda nuo kojų sukalimo į žemę – vyksta ankeravimo darbai, o pabaigoje sustatomas rėmas. Jeigu šiltnamis bus statomas ant betonuotų pamatų, tuomet surinkimo darbai užtruks iki 2 dienų, kadangi pamatuose bus privaloma išgręžti skyles ir įsukti ankerius. Šiltnamio surinkimas paprastai vyksta 2-3 asmenų komandoje. Pramoninių šiltnamių rėmai leidžia sukurti didelio ploto šiltnamius, kurie savo konstrukcijų dydžiu lenkia tradicinius šiltnamius. Taigi, jeigu ieškote didelio, mobilaus ir greitai pastatomo šiltnamio – surenkami šiltnamiai kaina, kokybe ir kitais privalumais itin puikus sprendimas! Taip pat nepamirškite, kad bet koks šiltnamis, šiuo atveju – dideli šiltnamiai, tikrai papuoš jūsų sodą ar ūkį.

Surinkimas savarankiškai

Pramoniniai šiltnamiai gali būti paruošti naudojimui vos per keletą dienų. Šiltnamio rėmų surinkimui net neprireiks kviesti specialistų, kadangi šią užduotį labai lengvai galėsite atlikti ir patys. Jeigu esate visiškas pradedantysis šioje srityje, galėsite naudotis prie atvežtų rėmų pridedama lietuviška instrukcija. Baimintis tikrai nėra ko, kadangi kiekviena krovinio dėžė yra sunumeruota, o numeracija žingsnis po žingsnio paaiškinta instrukcijoje. Pramoninių šiltnamių rėmai yra pastatomi tarsi „Lego” konstruktorius. Tiesa, surenkant šiltnamio rėmus savarankiškai, statybų greitis gali pailgėti beveik dvigubai. „Euroangarai” rūpinasi savo klientais, todėl prie kiekvienos instrukcijos yra prisegamas pagrindinio montuotojo kontaktinis telefono numeris. Iškilus klausimams, galima susisiekti su profesionalu, pasikonsultuoti ir išsiaiškinti kilusius klausimus. Specialisto konsultacija jums nieko nekainuos. Patogu, kad surenkant pramoninį šiltnamį savarankiškai, Jums neprireiks jokios papildomos įrangos. Būtiniausi įrankiai, kuriuos privalote tūrėti, tai standartinis veržliaraktis, rankinis ar elektrinis kūjis/plaktukas, karbiuratorius, plaktukas bei kopėčios. Jeigu jūsų statomas šiltnamis yra aukštesnis nei 5 metrai, tuomet jums bus reikalingas teleskopinis krautuvas arba keltuvas. Didesnio šiltnamio rėmai yra sunkesnis, todėl reikia turėti omenyje, kad reikės papildomos įrangos jiems pakelti.