Surenkami angarai – tai puikus sprendimas tiems, kuriems reikia itin didelio ploto vietos sandėliavimui, technikos remontui ir saugojimui, įvairių produktų ar kitų rakandų saugojimui. Daugeliui natūraliai kyla klausimas – ar sudėtinga savarankiška angaro statyba? Tiesa ta, kad angarų statyba itin lengva ir greita – tai vienas didžiausių pramoninių angarų privalumų. Įprastai tentinio angaro surinkimas profesionalų komandoje užtrunka apie 1-2 dienas, na o, jeigu kietinate susimontuoti patys – tai padarysite taip pat lengvai, tačiau procesas gali šiek tiek užtrukti.
Savarankiškas tentinių angarų montavimas nėra sudėtingas. Užsakyti surenkami angarai atvežami kartu su instrukcija, kurioje visas tentiniu angaru sumontavimas yra aprašytas lietuvių kalba. Visos tentinio angaro detalės yra sudėtos į dėžes – jos sunumeruotos, o pati numeracija taip pat žymima lietuviškoje instrukcijoje. Specialistai pataria itin kruopščiai ir atidžiai sekti instrukciją ir atlikti tik tuos veiksmus, kurie joje yra nurodyti – tarsi statytumėte „Lego” konstruktorių. Natūralu, kad montuojant savarankiškai, angaro statyba šiek tiek pailgėja. Profesionalams surinkimas užtrunka vos kelias dienas, kadangi jie jau kone atmintinai žino kiekvieną žingsnį. Nepatyrusiam surinkėjui, reikėtų skirti daugiau laiko ir išstudijuoti instrukciją, tad tentinių angarų surinkimo laikas gali pailgėti dvigubai.
Nors surenkami angarai gali būti sumontuojami itin paprastai, niekada to nedariusiam asmeniui, gali iškilti ne vienas klausimas. Tad prie instrukcijos visuomet yra pridedamas pagrindinio montuotojo kontaktinis numeris. Bet kada su juo susisiekę, galėsite pasikonsultuoti ir gauti atsakymus į jums rūpimus klausimus. Taip pat tentinių angarų montavimas nereikalauja jokios specializuotos įrangos – jums prireiks tik veržliarakčio, plaktuko ar kūjo ir kopėčių. Tentiniai angarai kaina ir kokybe, tai idealus pasirinkimas tiems, kurie tikisi paprastumo, kokybės ir mobilumo. Surenkami angarai kainos atžvilgiu rinkoje itin paklausūs, kad ir kaip bebūtų – prireikus erdvės, pastatyti pastatą kainuoja kur kas daugiau.