1Ar tentas yra remontuojamas, pavyzdžiui jį perpjovus?
Taip, visi tentai yra lengvai remontuojami neišardant angaro ir nenuimant tento. Pažeidus tentą jį galima sulituoti arba panaudoti atskirai pas mus parduodamus tento remontavimo komplektus.
2Ar suteikiate garantiją?
Visiems produktams suteikiama standartinė 3 metų garantija.
3Koks yra tento ilgaamžiškumas?
Priklausomai nuo tento storio ilgaamžiškumas gali būti nuo 5 iki 25 metų.
4Kokia yra tentinio angaro metalinė konstrukcija?
Visų modelių konstruciją sudaro plieniniai – cinkuoti vamzdžiai. Pagrindinio rėmo vamzdžių, priklausomai nuo modelio, diametras yra nuo 60 mm. Taip pat priklausomai nuo angaro pločio yra naudojama viengubo arba dvigubo rėmo konstrukcija su skirtingais tarpais tarp arkų.
5Kiek yra vartų?
Visi angarų modeliai turi vartus iš abiejų galų, kas leidžia efektyviau panaudoti plotą.
6Kaip rėmo konstrukcija tvirtinasi prie žemės?
Kiekvienas angaras tvirtinasi prie pagrindo naudojant statybinius inkarus. Priklausomai nuo angaro modelio skiriasi tvirtinimo elementų skaičius bei tipas.
7Kokie yra stačiasienių angarų sienų aukščiai?
Stačiasienių angarų sienų aukščiai: ALASKA-S - 2,3m. NORDA – 4,1m. ULA-S – 2,3m. EURO – 3,5m. VEGA – 4,5m.
8Ar galima sujungti vieną angarą su kitu?
Visus angarus galima sujungti iš galų. Šonais angarų sujungti (kaip vientisą) negalima.
9Ar galima apšildyti Jūsų angarus?
Mūsų siūlomi angarai yra be šiluminės izoliacijos. Tačiau, esant poreikiui, Jūs savo jėgomis galite dalinai apšildyti. Tarp arkos vamzdžių galite montuoti standartinę šiluminę izoliaciją – Styrodur®, Isover® , Fastfixx®, Rockwool®, EPS ir kitas. Tai nereiškia, kad Jūs pilnai apšildysite patalpas, bet tai sąlyginai padidins šiluminę varžą ir supaprastins darbą.
10Ar galima naudoti kito tipo vartus Jūsų angaruose?
Taip. Standartinėje komplektacijoje mūsų angarai turi dviejų tipų vartus, kurie skiriasi konstrukcija, priklausomai nuo modelio. Tačiau, jei yra būtinybė, Jūs galite susimontuoti plastikinius, stumdomus ar žaliuzinio tipo vartus.
11Ar galima sumontuoti varstomas duris šalia vartų, skirtas vaikščioti žmonėms?
Taip. Standartinėje komplektacijoje mes jų nesiūlome. Pagal užsakymą, iš tento, jas galima užsakyti ULA serijos modeliams. Tačiau, jei kalbama, kad jos bus naudojamos nuolat (turint omenyje – varstomos, kaip prekybos paviljonuose), galima susimontuoti standartines duris su rėmu patiems.
12Ar įmanoma įsigyti panaudotus tentinius angarus?
Kai kurie klientai domisi pas mus dėl panaudotų angarų. Kai kada mes galime pasiūlyti tentinius angarus, grįžusius iš nuomos. Tačiau nuolaida nesudarys didelio skirtumo tarp naujo ir dėvėto angaro. Todėl nėra verta taupyti ir geriau nusipirkti naują, supakuotą angarą ir būti užtikrintam dėl pilnos komplektacijos, kokybės ir garantijos.