Kaip žinia, rinkoje yra labai didelė angarų pasiūla: tentiniai ir metaliniai, medinės konstrukcijos, pripučiami. Daugelis žmonių klysta pasirinkdami ir tam yra priežasčių – kiekvienas pardavėjas giria savo produktus. Kaip ir visą laiką, tiesa būna kažkur per vidurį.

Pavyzdžiui, angarai su metalinėmis sienomis priimami kaip saugesni ir patvaresni, lyginant su tentiniais, ir iš dalies tai yra tiesa. Tačiau, kartais yra naudojama skarda, kurios storis 0,2 – 0,3 mm. Tai negalima priimti už rimtą apsaugą Jūsų turtui, čia tas pats, kaip apvynioti jį stora folija. Kaip sakoma, visos spynos yra vienodos, skiriasi tik įrankiai, tad geriausias būdas išvengti vagysčių – signalizacija arba apsauga.

Tikri, kokybiški skardiniai angarai kainuoja 2 – 3 kartus brangiau, nei mūsų siūlomi tentiniai. Bet rinkoje yra siūloma skardinių modelių, kurių kainos yra tokios pat arba truputį didesnės. Atkreipkite dėmesį, kokia rėmo konstrukcija, atstumai tarp arkų, vamzdžių storiai. Nepamirškite, kad ant skardos sniegas kaupiasi, o nuo tento nuslysta.

Kitas kraštitinumas– tentiniai angarai, kurie pastatomi ar surenkami kaip laikinos pavėsinės (ploni vamzdeliai sujungiami be varžtų, tvirtinimas prie pagrindo su tokiais pat kuoliukais, kaip palapinių ir t.t.) – šie modeliai yra labai pigūs. Bet užduokite sau klausimą: snieguotą žiemą arba uraganinio vėjo metu norėtumėte jame būti?

Tokiu atveju patarimas paprastas – susirinkite kiek įmanoma daugiau informacijos ir netikėkite tik pigia kaina ar pažadais. Reikia rasti savo pusiausvyrą tarp kainos, poreikių ir kokybės.

Mūsų angarų privalumai

- Visi mūsų modeliai turi modifikacijas, pritaikytas įvairioms klimatinėms sąlygoms. Nėra universalaus varianto, kuris būtų skirtas Ispanijai ir Suomijai.
- Kainos ir kokybės santykis. Mes neprašome už savo angarus neadekvačios kainos, bet jei mes mažintume kainą, tai iš karto atsilieptų gaminio kokybei, o Jūs, kaip klientai, tikrai to nenorėtumėte – gamintojui visada yra galimybė kur sutaupyti. Maža to, mes nuolat tobuliname savo produktą, kad išvengtume problemų ateityje, o ne laukti kol jos įvyks.
- Visai mūsų produkcijai yra suteikiama garantija ir pogarantinis aptarnavimas.
- Beveik visus tentinių angarų ir šiltnamių modelius turime sandėlyje. Pristatymas užtrunka vos kelias dienas po užsakymo patvirtinimo.
- Paprastas ir greitas pastatymas. Jeigu norite sutaupyti ir pasistatyti angarą, šiltnamį ar stoginę patys – mes visada Jums padėsime. Pristatydami Jūsų išsirinktą gaminį, mes visada duodame instrukciją, mūsų internetinėje svetainėje yra sumontavimo nuotraukos ir video, o jei reikia – mūsų meistrai visada Jums padės!
- Labai paprastas remontas. Pažeidus tentą, Jūs visada galite neišardžius angaro jį sulituoti arba suklijuoti.
- Jei atsirado būtinybė perkelti angarą į kitą vietą, Jūs tai galite padaryti minimaliomis pastangomis. Tai yra aktualu, jei nuomojatės aikštelę, kur stovi angaras.