Neretai prireikus papildomos vietos žemės ūkio padargams, technikai, produkcijai ar kitiems, imama svarstyti apie papildomų pastatų statybą ar jų nuomą. „Euroangarai” siūlo ekonomišką ir praktišką alternatyvą kiekvienam ūkininkui – tai surenkami angarai. Arkiniai ar stačiasieniai angarai yra skirti patogiam žemės ūkio technikos, pašarų, produkcijos ar kitų medžiagų sandėliavimui.

Vienas didžiausių privalumų – surenkami angarai kainos atžvilgiu yra prieinami kiekvienam bei yra mobilūs, lengvai transportuojami ir itin greitai surenkami. Tad vos tik prisireikus papildomos vietos su stogu, tentiniai angarai gali būti puiki išeitis. Paprastai surenkami angarai gali būti pastatomi per 1-3 dienas, priklausomai nuo to, ar montuotojų komanda turi patirties. Montavimo darbams užtenka vos kelių asmenų. Taip pat surenkami angarai nereikalauja specialios įrangos – užtenka turėti veržliaraktį, plaktuką, perforatorių ir kopėčias, tuo atveju, jeigu tentinis angaras aukštesnis nei 5 metrai.

Surenkami angarai kainos atžvilgiu rinkoje skiriasi, priklausomai nuo individualių poreikių ir tikslų. Prieš renkantis angarą, labai svarbu apsispręsti, kokia bus jo paskirtis. Jeigu planuojate sandėliuoti žemės ūkio produkciją, tuomet galite rinktis mažesnių rėmų, tačiau storesnio tento angarą, žemės ūkio technikai – bus reikalingas didesnių rėmų, tačiau galbūt plonesnio tento angaras. Jeigu tentiniai sandėliai jums reikalingi tik vienam ir labai trumpam laikui, „Euroangarai” jums siūlo praktišką sprendimą – angarų nuomos paslaugas. Kad ir kokį sprendimą priimtumėte, tentiniai sandėliai tikrai neišeikvos finansinių resursų, tačiau užtikrins kokybę ir patogumą.

Specialistai rekomenduoja iš anksto pasirūpinti tentinių angarų ventiliacijos angomis, kadangi vėliau gali tekti nusivilti, kada pamatysite, kad patalpos viduje susidaręs kondensatas, sugadino derlių ar kitas ūkines medžiagas. Vienas paprasčiausias angarų vėdinimo būdas – kas kartą palikti bent pusę metro pravertą vartų angą arba pasirūpinti specialiomis vėdinimo angomis.