Šiuolaikiški ir kokybiški

tentiniai angarai Jūsų verslui ir ūkiui

Tentiniai angarai – tai šiuolaikiška mobili konstrukcija, reikalaujanti minimalių investicijų bei gebanti užtikrinti maksimalią kokybę. Ši mobili, lengva ir šiuolaikiška konstrukcija atsirado palyginti neseniai. Aviacijos suklestėjimo laikotarpiu, šios lengvos konstrukcijos ėmė dygti aerodromuose visame pasaulyje. Angaruose buvo patogu saugoti, remontuoti ir prižiūrėti lėktuvus. Jei jus domina statyba be pamatų, trumpalaikiai ar ilgalaikiai sandėliavimo sprendimai – mobilūs angarai yra geriausias pasirinkimas rinkoje.

Šioje srityje dirbame daugiau nei dešimt metų. Per šį laikotarpį spėjome įsitvirtinti ne tik Lietuvoje, bet ir kitose Europos valstybėse. Būtent dėl šios priežasties galime pasiūlyti produkciją, kuri gaminama pagal aukščiausius standartus EN 1090-1:2009+A1:2011 bei atitinka visus ES reikalavimus. Produkcijai taip pat suteikiami CE sertifikatai tinkantys EU paramoms gauti, tad tai tik dar viena priežastis, kodėl verta bendradarbiauti su UAB „Renteksa“

KODĖL MES?


PATIRTIS

Šioje rinkoje dirbame daugiau nei 10 metų.

Suprantame savo klientų poreikius ir žinome, kaip juos realizuoti.


KOKYBĖ

Visi mūsų siūlomi modeliai yra pritaikyti vietinėms oro salygoms bei atitinka kokybės reikalavimus.

Visi modeliai turi CE sertifikatą, o gamyba atitinka EN 1090-1:2009+A1:2011 standartus. Visiems produktams taikoma garantija.


GREITIS

Pagrindinės asortimento pozicijos laikomos sandėlyje, todėl Jūsų pasirinktą angarą galime pristatyti į nurodytą vietą jau kitą darbo dieną po užsakymo.

Pabaltijo šalyse esame pardavę daugiau nei 1000 įvairių angarų, tad kiekvieną modelį galite apžiūrėti ir įvertinti prieš priimdami galutinį sprendimą.

Tentiniai angarai gali būti naudojami šiose srityse:

- Įvairios technikos laikymui
- Nuolatiniam ar laikinam prekių, medžiagų sandėliavimui;
- Žemės ūkio produktų laikinam laikymui laukuose ar teritorijose;
- Žemės ūkio produkcijos auginimui;
- Lauko renginiams;
- Laikina patalpa maitinimui (lauko renginių metu);
- Sporto varžyboms.

Klientai turi galimybę rinktis įvairaus dydžio (nuo 50m2 iki 700m2), tento storių (nuo 310 iki 950 g/m2) bei modifikacijų tentinius angarus, kurie leis išpildyti turimą viziją.

greitis ir mobilumas

Greitis ir mobilumas


Tentiniai angarai Jums suteikia galimybę vos per kelias dienas pastatyti reikiamo dydžio ir lengvos konstrukcijos patalpas, kurias galėsite naudoti pagal numatytą paskirtį. Tentinių angarų surinkimas yra gan nesudėtingas procesas, tačiau esant poreikiui tuo gali pasirūpinti profesionalai.
pritaikymo galimybes

Pritaikymo galimybės


Mobilūs angarai jau tapo rimtu rinkos dalyviu, galinčiu tapti ne tik vieta įvairios technikos ar prekių sandėliavimui. Dėl savo mobilumo šie tentiniai angarai gali būti naudojami net ir laikinoms patalpoms įrengti.

galimybe isigyti arba nuomuotis

Galimybė įsigyti arba nuomotis


Jei nesate tikri angaro panaudojimo Jūsų veiklos srityje – nuoma yra tinkamiausias sprendimas, kuris padės atsakyti į visus klausimus. UAB „Renteksa“ gali pasiūlyti jums reikiamo laikotarpio nuomos paslaugą, kuri padės įvertinti siūlomą produkciją ir apsispręsti dėl pasirinkimo.
Turite klausimų? Nedvejokite ir susisiekite su mumis! Kartu rasime atsakymus bei išpildysime Jūsų poreikius.
paprastai greitai patikimai

Paprastai, greitai, tvirtai, patikimai


Geriausia rekomendacija – mūsų patenkinti klientai.
Prieš įsigydami angarą, galite apžiūrėti jį savo rajone – mes visada nurodysime savo klientų, turinčių angarus Jūsų rajone, kontaktus. Taip pat tikimės, kad Jūs parodysite savo pirkinį susidomėjusiems žmonėms.