Prireikus vietos trumpalaikiam ar ilgalaikiam daiktų sandėliavimui, renginiui bei kitam stogo reikalaujančiam įvykiui dažnai imame svarstyti apie patalpų nuomą. Tuomet kyla daug klausimų: ar verta nuomoti pastatą ar tik jo dalį; kur rasti tinkamo ploto pastatą, kuris būtų lengvai pasiekiamas ir pan. Netgi radus puikų variantą, jo patrauklumas gali sumažėti dėl nepatogaus vietos pasiekimo ar nepriimtinos aplinkos. Šiandien rinkoje galima rasti ir patalpų nuomos alternatyvų, kurios suteiktų pasirinkimo laisvę, pavyzdžiui, surenkami angarai.

Vieta

Surenkami angarai nereikalauja ypatingų vietos sąlygų. Čia svarbu tik užtektinai lygus ir tvirtas žemės paviršius konstrukcijos sumontavimui. Būtent todėl tentinis angaras gali būti statomas ten, kur vyks šventė ar arti namų, dirbamųjų laukų, kur bus patogu sandėliuoti produktus ar prekes. Žinoma, taip pat svarbu atkreipti dėmesį į aplink esančius pastatus, medžius ar vandens telkinius ir angaro bei vietos plotą – didesni surenkami angarai reikalauja daugiau erdvės, o tai padės užtikrinti žmonių ir sandėliuojamų daiktų saugumą.

Laikas

Žinoma, nuomuodami jau esantį pastatą galėsite jame dirbti ar rengti šventę bemaž tuojau pat, tačiau visada išlieka galimybė, kad jums bus nepriimtina pastato vieta ar interjeras. Todėl sutaupomas laikas tikrai nėra nuomuojamų pastatų privalumas. Taip pat pastatas gali būti jau išnuomotas. Dar blogiau jei po paskutiniųjų nuomininkų teks laukti pastato paruošimo ar neturėsite laiko tinkamai palikti pastatą, nes būsite suvaržyti laiko limitų. Nors surenkami angarai pareikalauja laiko, jie gali būti paruošti naudojimui vos per kelias dienas. Jų surinkimui net neprireiks samdyti darbuotojų, nes šį procesą be vargo galėsite atlikti patys.

Kaina

Tentiniai surenkami angarai kainuoja įvairiai, o jų kaina priklauso nuo poreikių. Šventei gali prireikti kiek didesnio, tačiau nebūtinai labai storo tento surenkamo angaro. Tačiau žemės ūkio produktų sandėliavimui galima panaudoti kiek mažesnį, bet storo tento angarą. Taip pat surenkamo angaro kaina priklausys ir nuo to, kiek laiko jis bus naudojamas. Ilgesniam naudojimui protingiau yra pirkti angarą, tačiau jeigu tentinio angaro reikia trumpam, „Euroangarai“ gali pasiūlyti surenkamų angarų nuomą, kuri gali tapti pigesne alternatyva. Bet kokiu atveju, tentinis angaras tikrai drastiškai nesuplonins piniginės ir užtikrins aukštą kokybę.