Surenkami šiltnamiai – tai idealus pasirinkimas tiek pradedantiems daržininkams, tiek ilgus metus besiverčiančius žemės ūkyje profesionalams. Surenkamas šiltnamis daugeliui patrauklus savo mobilumu. Sudedami šiltnamiai yra labai lengvai ir greitai transportuojami, todėl bet kada galima keisti jų stovėjimo vietą. Šiltnamiai surenkami labai greitai ir paprastai – tad, tai vienas didžiausių jų privalumų. Surenkami šiltnamiai kainos ir kokybės atžvilgiu – optimalus pasirinkimas, kurį vertina norintys sutaupyti.

Įprastai šiltnamių rėmai surenkami per 1-2 darbo dienas. Vienas svarbiausių dalykų į ką būtina atkreipti dėmesį – tai pagrindas ant, kurio surenkami šiltnamiai yra montuojami. Jeigu sudedami šiltnamiai yra įmontuojami į paprastą žemę, tuomet jų surinkimui gali užtekti tik 1 dienos. Surenkamas šiltnamis sumontuojamas atlikus vos keletą paprastų žingsnių. Pirmiausia, surenkamas šiltnamis turi būti pritvirtinamas prie žemės – atliekami ankeriavimo darbai ant pasirinkto žemės pagrindo. Šiltnamio kojas pritvirtinus prie žemės, sumontuojamas rėmas. Privalu turėti omenyje, kad pasirinkus betonuotą pagrindą ar kaip kitaip išlietą, tuomet surenkami šiltnamiai montuojami šiek tiek ilgiau. Daugiausiai laiko pareikalauja atitinkamų skylių padarymas pamatuose bei ankerių įsukimas. Rėmų montavimas išlieka toks pat, nepaisant to, koks pamatų pagrindas būtų pasirinktas. Dažniausiai surenkami šiltnamiai gali būti sumontuojami trijų žmonių komandoje. Paprastai du montuotojai surinkinėja kojas, o tuo pačiu metu trečiasis – surinkinėja rėmo konstrukciją. Tad nuo šiol didelio ploto šiltnamį sumontuosite greitai, lengvai ir tik kelių asmenų komandoje.

Euroangarai.lt siūlo patikimus ir savo kokybe itin vertinamus pramoninius šiltnamius. Surenkami šiltnamiai kaina, surinkimo greičiu ir mobilumu – išlaiko auksciausias pozicijas rinkoje ir nusveria konkurentus. Patogu, kad surenkamą šiltnamį užsisakius internetu, jis bus atvežtas jau kitą darbo dieną. Surenkamas šiltnamis kaina itin praktiškas sprendimas tiems, kurie nori greitai ir pigiai susimontuoti didelio ploto šiltnamį.