Tentiniai angarai technikai – tai racionalus ir praktiškas sprendimas kiekvienam ūkiui. Dažnas ūkininkas turi įvairios technikos ar kitų rakandų, skirtų žemės ūkiui, kuriems reikia didelės patalpos su stogu. Ne vienas pagalvoja apie naujų patalpų statybas, tačiau pasidomėję rinkos kainomis, stengiasi rasti alternatyvas, kurios būtų ekonomiškesnės. Surenkami angarai itin vertinami dėl savo mobilumo. Kadangi juos galima sumontuoti bet kurioje vietoje, jie itin naudingi tiek technikos sandėliavimui, tiek remonto darbams.

Tentiniai angarai sandėliavimui yra skirtingų formų. Specialistai pataria, kad ūkio sektoriuje yra dažniau naudojami arkinės formos angarai. Tentiniai angarai technikai yra pritaikyti laikyti didelės apimties techniką, ūkio rakandus, ūkio produkciją ir t.t. Angaro matmenys priklauso tik nuo individualių jūsų poreikių.

Tentinių angarų kaina priklauso nuo kiekvieno poreikių bei paskirties. Angarų kaina gali skirtis priklausomai nuo dydžio, rūšies, rėmų bei tento storio. Pavyzdžiui, tentiniai angarai technikai gali būti kiek didesni, tačiau pagaminti iš nebūtinai labai storo tento. Jeigu angaro jums reikia tik labai trumpam laikotarpiui, „Euroangarai” siūlo angarų nuomos paslaugas.

Jeigu ieškote nuolatinės vietos žemės ūkio technikos sandėliavimui – tuomet tentiniai angarai puikus pasirinkimas, kuris turi platų spektrą privalumų. Angaras itin vertinami dėl savo mobilumo ir itin lengvo bei greito surinkimo. Angarų statyba paprastai užtrunka 1-2 dienas bei yra pritaikyta nepatyrusiam montuotojui. Kartu su pristatytomis angarų konstrukcijomis, pridedama instrukcija lietuvių kalba, kurioje aiškiai išdėstyti visi montavimo žingsniai.

Montuojami angarai taip pat nereikalauja specialių vietos ar pasiruošimo sąlygų. Vienas svarbiausių faktorių – lygi ir tvirta žemė konstrukcijos surinkimui. Todėl angarai gali būti montuojami jums patogioje vietoje, arti dirbamųjų laukų, dirbtuvių ir kitoje patogioje vietoje.